NIE STAĆ CIĘ NA PRAWDZIWĽ GWIAZDĘ W KRYZYSIE - WYNAJMIJ NAJLEPSZYCH SOBOWTÓRÓW GWIAZD W POLSCE !!!


COPYRIGHT (C) 2009-2010 - REGULAMIN WITRYNY
Prawa autorskie - Nota prawna
"Witryny Sobowtóry Gwiazd"


Osoby oraz podmioty itp. odwiedzający maszą witrynę Sobowtóry Gwiazd są zobowiązani do przestrzegania postanowień i zasad niniejszego regulaminu.
Korzystanie z zasobów serwisu Sobowtórów Gwiazd reguluje poniższy regulamin.

PRAWA AUTORSKIE
1§ - Zgodnie z przepisami Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U.nr 24, z dnia 4 lutego 1994 z poz.zm. Dz.U.z 2006r.Nr 90, poz 631, z poź.zm.) zdjęcia, części grafiki, elementy graficzne, teksty oraz materiały znajdujące się na w/w stronie internetowej Sobowtóry Gwiazd nie mogą być kopiowane przetwarzane, wykorzystywane i rozpowszechniane do jakichkolwiek publikacji, celów komercyjnych, lub innych, jak również bez możliwości odsprzedaży zdjęć i materiałów osobom trzecim i wykorzystywania ich przez osoby trzecie bez wyraŸnej zgody autorów oraz osób prezentowanych na w/w (witrynie) stronie internetowej pod nazwš Sobowtóry Gwiazd, oraz bez zgody osób posiadajacych takie uprawnienia.
Zdjęcia i materiały publikowane w serwisie są chronione prawem autorskim.

2§ - Większość zamieszczonych i prezentownych zdjęć na witrynie internetowej Sobowtórów Gwiazd jest prywatną własnością .

3§ - W przypadku stwierdzenia, że materiały pochodzace ze strony Sobowtórów Gwiazd zostały w sposób bezprawny skopiowane bądź też przetworzone np: (obróbkš komputerowš) i rozpowszechnione, a w szczególności materiały zdjęciowe, oraz grafiki bez naszej zgody jest zabronione i bedzie œcigane (karane) zgodnie z obowiązującymi przepisami prawnymi.

4§ - Próby naruszenia witryny, a w szczególności możliwość dokonania ich nieautoryzowanej modyfikacji lub próby dokonania zmian danych itp. lub usunięcia części materiałów z witryny Sobowtóry Gwiazd z serwera przez osoby do tego nie uprawnione będzie karane.

5§ NOTA PRAWNA

- SOBOWTÓRY GWIAZD to prywatna strona (witryna) internetowa mająca na celu promocję wizerunków osób, które w pewien sposób przypominają znane postacie osoby np: przypominają aktorów,gwiazdy hoolywood,itp, A nazywanych i określanych jako Sobowtóry.

6§ W przypadku nie prawnego stwierdzenia wykorzystania naszych materiałów z serwisu Sobowtóry Gwiazd prosimy o niezwłoczne powiadomienie nas otym fakcie na poniższy adres e-mail:

7§ - W przypadku chęci wykorzystania niniejszych zdjęć lub materiałów do publikacji lub celów komercyjnych lub innych prosimy o zgłoszenie tego zamiaru na poniższy adres e-mail:

email: sobowtorygwiazd@vp.pl

Regulamin obowiązuje od 2009r.

Copyright (c) 2009 - 2012 by Stars Doublers - www.sobowtorygwiazd.com - e-mail: sobowtorygwiazd@vp.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone
Doublers Rowan Atkinson "Mr.Bean" & Doublers Keanu Reevesa "Matrix-Neo" - www.sobowtory.pl - www.sobowtory.com
Nielegalne kopiowanie i rozpowszechnianie materiałów z serwisu Sobowtóry Gwiazd bez zgody jest zabronione.

| Index | News | About us | Doublers gallery | Events | Press & Media | Cooperation | Contact | Policy | Copyright |

www.sobowtorygwiazd.pl, www.polskiesobowtorygwiazd.pl, www.sobowtorex.com, www.sobowtorex.com.pl, www.klubsobowtorex.com.pl, www.lookalike.com.pl, Doublers Rowan Atkinson "Mr.Bean", Doublers Keanu Reevesa "Matrix-Neo", www.sobowtorpolskijasfasola.com, www.sobowtorrowanaatkinsonajasfasola.com, www.sobowtor.jasfasola.prv.pl, www.sobowtor.polskijasfasola.prv.pl, www.sobowtorjasfasola.republika.pl, www.polskijasfasola.za.pl, www.sobowtor.polskijasfasola.za.pl